טלי מור, סטודיו ליוגה בראשון לציון

שמי טלי מור, ואני מקיימת שיעורי יוגה בראשון לציון.

מטפלת בהילינג ומורה למודעות עצמית                                                           

בשנה האחרונה הפכתי אמא לתינוקת מדהימה בשם קסם, שאותה הבאתי לעולם במסע ארוך וקשה של
טיפולי פוריות, שנמשכו שלוש שנים. טיפולי הפוריות השפיעו עלי גם גופנית וגם רגשית.
כמויות גדולות של הורמונים שינו את איזון הגוף והבריאות, גופי התנפח, חוויתי ירידה ברמת האנרגיה, שינויים קיצונים במצב הרוח, והתמודדות רגשית עם האכזבות בכל פעם שהטיפול נכשל.
לכל אורך התקופה היוגה הנשית היוותה עבורי עוגן, בסיס איתן שאליו תמיד יכולתי לחזור. לא משנה
כמה שבורה וכואבת הייתי, תמיד יכולתי להתאים את תרגול היוגה שלי לטיפול הגופני, להכנה לקראת טיפול, לשמירת איזון רגשי וגופני ולהעלאת רמת האנרגיה.


מגיל קטן אני מכירה ומתורגלת בעבודה עם הגוף.

בילדותי רקדתי בלט קלאסי במשך חמש עשרה שנים, למדתי החלקה אומנותית על הקרח, שחיתי, רצתי, ותמיד הייתי פעילה גופנית.

ניתן לחשוב שאדם שעובד עם הגוף מגיל קטן יהיה מחובר לעצמו ולגופו, אך היום אני מבינה שעד שהתחלתי לתרגל יוגה הייתי מחוברת לגוף ממקום של הישגיות וביקורת.

היוגה לימדה אותי להתחבר לעצמי ממקום חומל, רך, מקבל ואוהב.

היוגה והיוגה הנשית בפרט, מלמדת אותי ערות לשינויים החלים בגופי בכל חודש, עם כל מחזוריות חודשית ובכלל בחיים, וקבלה של מה שקיים כרגע.

יוגה היא ארגז כלים, והיא מציעה אין ספור כלים להתמודדות עם שינוי וקבלה. אותי תרגול יוגה מלמד לחיות בשלום, הרמוניה ואהבה עם עצמי.

במסגרת הכשרתי המקצועית למדתי במכון וינגייט הוראת יוגה, יוגה לילדים ויוגה לנשים בהריון ואחרי לידה. בנוסף, המשכתי את לימודיי בהוראת יוגה לנשים שנה א' ו-ב' אצל מירה ארצי פדן (מפתחת ומובילת תחום יוגה נשית בישראל).

במשך שש שנים למדתי את נפלאות הטיפול האנרגטי ומודעות עצמית, ואני מטפלת באופן אישי. זהו תחום שאני חוקרת ולומדת כבר שמונה עשרה שנים, ועדיין הסקרנות מביאה אותי לחוויות חדשות של למידה והתנסות.

אני מזמינה גם אותך להנות מעולם היוגה.

להתראות בשיעור.

 

טלי מור, מורה ליוגה נשית

טל' 052-8641722

 

 


| יוגה נשית || נשים בהריון || טלי מור |
עמוד הבית אודות מערכת שיעורי יוגה סרטוני וידאו גלרייה המורות שלנו סדנאות יוגה נשית יוגה ויציבה וינייאסה יוגה יוגה לתמיכה בטיפולי הפוריות ליווי נשים בטיפולי הפוריות תרגילי יוגה לנשים בהריון יוגה לילדים פילאטיס אשטנגה יוגה יוגה נשית לגיל המעבר הילינג תנוחות יוגה מדיטציה מאמרים המלצות מושגי יסוד שאלות תשובות צור קשר