נמצאו 6 תוצאות עבור חיפוש התג : אנחנו

שיטת תרגול היוגה הנשית בצורה מעמיקה, מהי יוגה נשית, מה היתרונות

החיים המודרניים דורשים מאתנו יותר, הרבה יותר.לימודים, עבודה, קרירה, זוגיות, משפחה, הורות וכוי... ולעיתים קרובות אנחנו שואלות את עמנו מאין נביא את היותר הזה. אנחנו שקועות בעשייה ורק חושבות כיצד נוכל לעשות עוד.אנחנו גם... (קרא עוד...)

וינייאסה יוגה

יוגה הינה איחוד. תרגול גופני המשלב איחוד בין נשימה לתנועה ומוביל לאיחוד בין הגוף לנפש, ולאיחוד בינינו ובין הסובב אותנו. וינייאסה יוגה היא שיטת תרגול המאמינה כי ניתן להתאים את תרגול היוגה לכל אחד ואחת מאיתנו. לכולנו... (קרא עוד...)

דו שיח עם הרחם

כל אישה חווה זאת בסביבות גיל 12, עם הופעת הווסת הראשונה.אמא מברכת, קונה מתנה, אומרת "איזה יופי, גדלת". כשקיבלתי ווסת לראשונה אמרו לי "מזל טוב- יש פדים, טמפונים ואדקס לכאבים".זה היה כל כך ברור ולגיטימי שאסבול מכאבים ואהיה... (קרא עוד...)

יוגה תרפיה

שיעור יוגה תרפיה של נעמי קליין בן–עמי הוא שיעור חוייתי המאתגר את החושים ושמטרתו להיטיב עם המתרגל באמצעות חקירה והתבוננות אוניברסליים ואישיים. על-פי פילוסופית היוגה, כל תלמיד/ה הוא שלם כפי שהוא. עם זאת, האדם מחפש בתוך... (קרא עוד...)

סרטונים

                                                  שיעור יוגה נשית מלאהשיעור מתאים למתרגלים מתחילים וממשיכים. התרגול מאפשר הכרות עם עולם היוגה הנשית. בתרגול נלמד על הקשר... (קרא עוד...)

הילינג

הילינג פירושו ריפוי באמצעות אנרגיות (מחשבות ורגשות). טיפול ההילינג מבוסס על הקשר שבין התודעה והגוף שלנו, ועל האופן שבו אנרגיות משפיעות על חיינו וגופנו, בכל רגע נתון. נסו לחשוב מה קורה לנו כשאנחנו כועסים, למשל- כאשר... (קרא עוד...)


עמוד הבית אודות מערכת שיעורי יוגה סרטוני וידאו גלרייה המורות שלנו סדנאות יוגה נשית יוגה ויציבה וינייאסה יוגה יוגה לתמיכה בטיפולי הפוריות ליווי נשים בטיפולי הפוריות תרגילי יוגה לנשים בהריון יוגה לילדים פילאטיס אשטנגה יוגה יוגה נשית לגיל המעבר הילינג תנוחות יוגה מדיטציה מאמרים המלצות מושגי יסוד שאלות תשובות צור קשר