נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : היוגה מודרה

טליוגה

המוני אנשים יעידו כי חצי מהם כבר שמעו על יוגה ועל יתרונותיה. מדוע המון אנשים בוחרים את שיטת היוגה על פני כל שאר השיטות? על מנת שיהיה ניתן לברור בצורה נכונה את יתרונות היוגה, ראוי להבין מה מביאה השיטה בפועל ומדוע רוב ... (קרא עוד...)

25

לכל תקופה בחיינו הנשים יש את מה שמייחד אותה, כמו גם לתקופת גיל המעבר.התפיסה של הרפואה המערבית עד לא מזמן לגיל הזה הייתה התייחסות כאל מחלה של חוסר בהורמונים במקום כאל תהליך טבעי. השם שניתן לכך היה "גיל הבלות",כאשר האישה כבר... (קרא עוד...)

שיטת תרגול היוגה הנשית בצורה מעמיקה, מהי יוגה נשית, מה היתרונות

החיים המודרניים דורשים מאתנו יותר, הרבה יותר.לימודים, עבודה, קרירה, זוגיות, משפחה, הורות וכוי... ולעיתים קרובות אנחנו שואלות את עמנו מאין נביא את היותר הזה. אנחנו שקועות בעשייה ורק חושבות כיצד נוכל לעשות עוד.אנחנו גם... (קרא עוד...)

544

טיפולי פוריות יכולים להיות תקופה קשה וכואבת לכל אישההן מבחינה פיסית והן מבחינה נפשיתהטיפול ההורמונאלי והטיפולים הרפואיים, לצד הטלטלה הרגשית של הצפייה להריון והאכזבה מהגוף, יכולים להכביד מאד על האישה. יוגה נשית לפריון... (קרא עוד...)

טליוגה

אם מדברים על יוגה לנשים בהריון, מדברים על יוגה לנשים. מדברים על תכנון מושלם לפני הלידה. חודשי ההיריון כמו מסתמנים כקשים אך לא בהכרח. מדברים למעשה על יוגה אשר תסייע להתמודד עם לא מעט כאבים שונים המופיעים בתקופת ההיריון.... (קרא עוד...)

היוגה מודרה

יוגה מודרה היא תנוחה של הרפיה וכינוס פנימה.נתנוחה מקלה על כאבים בגב תחתון ומשחררת עומסים מבין כל חוליות עמוד השדרה וחגורת הכתפיים.התנוחה מקלה משמעותית על כאבי ווסת ותנוחה טובה למנוחה בין צירי... (קרא עוד...)

מבוא לפילוסופיה של היוגה

קישור למאמר מבוא לפילוסופיה של... (קרא עוד...)

יוגה נשית והגישה לגיל המעבר

לכל תקופה בחיינו הנשים יש את מה שמייחד אותה, כמו גם בתקופת גיל המעבר.עד לא מזמן, התפיסה של הרפואה המערבית לגיל זה, הייתה כאל מחלה של חוסר בהורמונים, במקום כאל תהליך טבעי. השם "גיל הבלות", היה מכוון לאישה שכבר אינה פורייה... (קרא עוד...)

וינייאסה יוגה

יוגה הינה איחוד. תרגול גופני המשלב איחוד בין נשימה לתנועה ומוביל לאיחוד בין הגוף לנפש, ולאיחוד בינינו ובין הסובב אותנו. וינייאסה יוגה היא שיטת תרגול המאמינה כי ניתן להתאים את תרגול היוגה לכל אחד ואחת מאיתנו. לכולנו... (קרא עוד...)

אנורקסיה נרבוזה ויוגה נשית

מאמר בנושא אנורקסיה נרבוזה ויוגה נשית - חלק א' לקריאת המאמר לחצו כאן   מאמר בנושא אנורקסיה נרבוזה ויוגה נשית - חלק ב' לקריאת המאמר לחצו כאן... (קרא עוד...)

טלי מור, סטודיו ליוגה בראשון לציון

שמי טלי מור, ואני מקיימת שיעורי יוגה בראשון לציון. מטפלת בהילינג ומורה למודעות... (קרא עוד...)

סדנאות וקבוצות

תלמידות ותלמידים יקרים, בכל שנה בתקופת הקיץ, אני נהנית לתרגל את היוגה על גג ביתי, בזמן השקיעה. השנה החלטתי לפתוח את ביתי לתרגול חוויתי משותף יחד אתכם. אנו נתרגל באווירה חופשית ובאוויר הפתוח, כאשר אני מתרגלת (ולא מלמדת)... (קרא עוד...)

מושגי יסוד יוגה

א-סטיה: אי צבירה של דברים חומרים, של ידע ורוחניות.אבהיניוושה: היצמדות לחיים.אהימסה: אי פגיעה בבני אדם, בבעלי חיים ובעצמנו.אווידה: תפיסה שגויה, תפיסה של נשמה כלא נשמה, הנצחי כחולף, טוהר כלא טוהר, של אור כחושך וכן הלאה.אום:... (קרא עוד...)

מאמרים

לצפיה במאמר - גיל המעבר - לחץ כאן לצפיה במאמר - אנורקסיה ויוגה נשית - לחץ כאן לצפיה במאמר - מבוא לפילוסופיה של היוגה - לחץ כאן לצפיה במאמר - המולה בנדה - לחץ כאן לצפיה במאמר - יוגה בחדר לידה תנוחות ותנועות לצפייה במאמר -... (קרא עוד...)

יוגה נשית לתמיכה בטיפולי הפוריות

טיפולי פוריות יכולים להיות תקופה קשה וכואבת לכל אישההן מבחינה פיסית והן מבחינה נפשית.הטיפול ההורמונלי והטיפולים הרפואיים, לצד הטלטלה הרגשית של הציפייה להריון והאכזבה מהגוף, יכולים להכביד מאד על האישה. יוגה נשית לפריון... (קרא עוד...)

דו שיח עם הרחם

כל אישה חווה זאת בסביבות גיל 12, עם הופעת הווסת הראשונה.אמא מברכת, קונה מתנה, אומרת "איזה יופי, גדלת". כשקיבלתי ווסת לראשונה אמרו לי "מזל טוב- יש פדים, טמפונים ואדקס לכאבים".זה היה כל כך ברור ולגיטימי שאסבול מכאבים ואהיה... (קרא עוד...)

יוגה תרפיה

שיעור יוגה תרפיה של נעמי קליין בן–עמי הוא שיעור חוייתי המאתגר את החושים ושמטרתו להיטיב עם המתרגל באמצעות חקירה והתבוננות אוניברסליים ואישיים. על-פי פילוסופית היוגה, כל תלמיד/ה הוא שלם כפי שהוא. עם זאת, האדם מחפש בתוך... (קרא עוד...)

סרטונים

                                                  שיעור יוגה נשית מלאהשיעור מתאים למתרגלים מתחילים וממשיכים. התרגול מאפשר הכרות עם עולם היוגה הנשית. בתרגול נלמד על הקשר... (קרא עוד...)

נעמי קליין בן-עמי

שמי נעמי קליין בן-עמי. נולדתי באנגליה בשנת 1967, בגיל 6 עברתי לגור בצרפת ומשם עליתי לארץ בשנת 1986. אני נשואה לבעלי, דורון, ואמא לשני בנים - אדר ואלדד. רקדתי בלט מגיל 4 - 40 ומאז ומתמיד תנועה וריקוד היו חלק בלתי נפרד מחיי. בגיל 35... (קרא עוד...)

אלה כהן

מנחה מפגשי יוגה לילדים כשנתיים במסגרות שונות, הן בגנים והן בביה"ס.את דרכי עם הילדים התחלתי לפני כעשור, מתוך מקום שביקש איזושהי תנועה אחרת, זורמת, ומשוחררת מעקבות החיים....למדתי 'התפתחות ותנועה לגיל הרך' בסמינר הקיבוצים... (קרא עוד...)


עמוד הבית אודות מערכת שיעורי יוגה סרטוני וידאו גלרייה המורות שלנו סדנאות יוגה נשית יוגה ויציבה וינייאסה יוגה יוגה לתמיכה בטיפולי הפוריות ליווי נשים בטיפולי הפוריות תרגילי יוגה לנשים בהריון יוגה לילדים פילאטיס אשטנגה יוגה יוגה נשית לגיל המעבר הילינג תנוחות יוגה מדיטציה מאמרים המלצות מושגי יסוד שאלות תשובות צור קשר