נמצאו 4 תוצאות עבור חיפוש התג : כפיפה לפנים

פארשוואוטאנסאנה – כפיפה לפנים בעמידת צעד

תנוחה זו משחררת נוקשות בשרירי הרגלים, הירכיים והגב.היא מגמישה את מפרקי הירכיים והשרירים במדור האחורי של הירך ואת עמוד... (קרא עוד...)

פאדוטטאנאסאנה- כפיפה לפנים בפישוק

תנוחה זו מחזקת ומפתחת בעיקר את השרירים במדור הפנימי והאחורי של הירכיים. היא מגמישה את עמוד השדרה.ניתן לתרגל אותה עם ברכיים כפופות בהתחלה, כדי להקל על הגב התחתון.היא בין "תנוחת העמידה" ההכרחיות למתחילים.... (קרא עוד...)

כפיפה לפנים - פדה הסטאסאנה

תנוחה זו מחטבת את המותניים, מגמישה את עמוד השדרה ומותחת את רצועות הרגליים.היא משפרת את זרימת הדם אל המח ומרגיעה, לכן היא בעלת אפקט אנטי דיכאוני.תחושת דכאון יכולה להעלם בשהייה של 2 דקות ומעלה בתנוחה זו. ניתן בתחילה לעבוד... (קרא עוד...)

אותיטה האסטה פאדאנגושתאסאנה – שיווי משקל רגל ישרה לפנים ולצד

תרגול תנוחות אלה מחזק ומגביר את תחושות האיזון ומשפר את היציבה והזקיפות שלנו.בנוסף התנוחות מחזקות את שרירי הרגלים.בתחילה ניתן לתרגל את התנוחות עם ברך כפופה ולאט לאט ככל שהשרירים מתארכים ומתחזקים ניתן ליישר את הרגל.... (קרא עוד...)


עמוד הבית אודות מערכת שיעורי יוגה סרטוני וידאו גלרייה המורות שלנו סדנאות יוגה נשית יוגה ויציבה וינייאסה יוגה יוגה לתמיכה בטיפולי הפוריות ליווי נשים בטיפולי הפוריות תרגילי יוגה לנשים בהריון יוגה לילדים פילאטיס אשטנגה יוגה יוגה נשית לגיל המעבר הילינג תנוחות יוגה מדיטציה מאמרים המלצות מושגי יסוד שאלות תשובות צור קשר